Kundehistorie: Derfor vælger Camilla N’AGE

Camilla var træt af at se trist og træt ud, når hun ikke var det – og N’AGE havde løsningen. Vi er nemlig eksperter i at få vores kunder til at se mere friske, åbne og imødekommende ud. De resultater, vi leverer, er også grunden til, at vi har 4,9 stjerner på Trustpilot. Og se lige Camillas smukke resultat med kombinationsbehandling!

I dette blogindlæg kan du læse mere om Camillas oplevelse, og hvilke behandlinger der fik hende til at gå fra at være træt til at blive glad, hver gang hun ser sig i spejlet.

Det trygge valg

Som mange af vores andre kunder er årsagen til, at Camilla valgte N’AGE simpel:

– Jeg valgte N’AGE, fordi de skaber de mest naturlige resultater.

Da Camilla kom ind til konsultation hos N’AGE, blev hun også bekræftet i sit valg.

– Til konsultationen talte vi mere om mine forventninger end om selve behandlingen. Allerede der følte jeg mig tryg, fortæller Camilla.

Vores kosmetiske sygeplejerskers fokus ligger altid på dine ønsker, behov og forventninger. Det giver en tryghed og en fortrolighed, som i sidste ende blot giver endnu flottere resultater.

Der er tid til dig

Til både konsultation og behandling vil du derfor også mærke, at du er i centrum. Det var især noget, Camilla lagde mærke til:

– Man kommer stille og roligt ind, sætter sig i stolen og får spejlet op. Det kan mærkes, at der er tid til det. Man føler ikke, at man skal være ude af døren efter en halv time. Der er tiden, fortæller hun.

Vores kosmetiske sygeplejersker er uhyre grundige perfektionister, der gerne tager sig ekstra tid til både at lade dig komme på plads og til at lytte og vurdere. Den grundighed er også din garanti for et resultat, du bliver glad for.

– Hvor ser jeg frisk ud!

Vores ambitioner, kerneværdier og faglighed er netop grunden til, at Camilla fremover har valgt at holde sit resultat ved lige hos N’AGE. Hun er blevet behandlet med både Botulinum Toxin og Restylane.

– Jeg er så glad for det resultat, jeg har fået! Og jeg har lyst til at vedligeholde det hos N’AGE, fordi jeg synes, at de er så æstetiske. Tingene skal helst se så naturlige ud som muligt.

Netop det naturligt smukke resultat er N’AGEs grundlæggende æstetik. Vores kosmetiske sygeplejersker har derfor altid retten til at sige nej til dine ønsker, hvis de ikke mener, at det ville give et harmonisk udtryk. Vi giver i stedet dit naturlige udseende et løft, der gør dig til en friskere og mere ungdommelig udgave af dig selv.

Lige præcis friskheden er noget, Camilla fremhæver ved sit resultat:

– Hvis jeg går forbi et spejl, tænker jeg: “Gud, det er sådan, jeg ser ud. Hvor ser jeg frisk ud!”

Tak til vores mange glade kunder

5
23 timer siden
N'age i Lyngby …
Jeg kontaktede N'age i Lyngby og har startet et forløb hos Rebecca – og det...
Nina
5
24 timer siden
Altid venlig modtagelse
altid imødekommende, venlig oh kyndig behandling hos Ida. ...
Hanne
5
2 dage siden
Altid seriøse og god rådgivning
Altid seriøse og god rådgivning ...
Leth
5
2 dage siden
Dygtige og ordentlige
Det er nemt at være tilfreds, når alt går perfekt – men for mig viser...
Miriam Tang
5
5 dage siden
Melanie in Frederiksbarg branch was…
Melanie in Frederiksbarg branch was super kind and she did a job that was even...
Ughetta Dallimonti
5
01. sep 2026
Jeg kommer i klinikken i Risskov
Jeg kommer i klinikken i Risskov. Meget professionelt og trygt. Service i top. ...
Helle Ditlev
5
28. aug 2026
Man er altid i trygge gode hænder i…
Man er altid i trygge gode hænder i N’AGE Vejle ...
Camilla Barnett
5
28. aug 2026
Jeg føler mig i trygge hænder
Jeg føler mig i trygge hænder og oplever altid at få en god vejledning i...
Trine sørensen
5
27. aug 2026
Jeg kan varmt anbefale N’AGE🤩
Jeg kan varmt anbefale N’AGE🤩 Føler mig altid tryg❤️ ...
Anja
5
24. aug 2026
Psyken og behandling
Min første gang med og få lavet læber, og har angst for nåle og uvished....
Tinna Søe